Waschkönig (Německo) WASCHKÖNIG TLAPKOVÁ PATROLA SENSITIVE COLOR Prací gel 2L (67dávek)

LIMITOVANÁ EDICE kvalitního německého hypoalergenního pracího gelu "Tlapková Patrola" pro praní dětského prádla, který účinně odstraňuje skvrny... více informací »
LIMITOVANÁ EDICE kvalitního německého hypoalergenního pracího gelu "Tlapková Patrola" pro praní dětského prádla, který účinně odstraňuje skvrny...

LIMITOVANÁ EDICE kvalitního německého hypoalergenního pracího gelu „Tlapková Patrola“ pro praní dětského prádla, který účinně odstraňuje skvrny při teplotách 20°C | 40°C | 60°C | 95°C. Prací gel SENSITIVE COLOR je vhodný na dětské různobarevné prádlo, neobsahuje fosfáty, zeolity ani mikroplasty, je citlivý a jemný k pokožce. Používejte v každém typu pračky i při ručním praní. Speciální složení chrání Vaši pračku i prádlo před usazováním vodního kamene. Výhodné balení 2L vystačí až na 67 pracích dávek. Dermatologicky testováno.
 
 
 
Dávkování (4,5kg prádla v automatické pračce):
1 víčko = 40ml

znečištění prádla

tvrdost vody
slabé
běžné
silné

měkká
30ml
30ml
40ml

střední
30ml
30ml
50ml

tvrdá
40ml
40ml
60ml

Ruční praní 20ml gelu na 15L vody
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 109Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.Neodolatelný kus jde koupit pohodlně tu umístěný v sekci prací prášky a gely. Nyní si můžete koupit ostatní zboží z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Waschkönig (Německo). Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Waschkönig (Německo) svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky.

Tento diskontní kousek Waschkönig (Německo) WASCHKÖNIG TLAPKOVÁ PATROLA SENSITIVE COLOR Prací gel 2L (67dávek) od výrobce s dobrým jménem Waschkönig (Německo) můžete získat právě teď v nabídce výhodně! Levně za cenu 129 Kč.