Linteo (ČR) LINTEO Čajové svíčky s vůní 10ks Svíčky LINTEO: VANILLA & CHERRY (červená)

Po pokoji se line teplá a příjemná vůně, která navozuje atmosféru klidu a rodinné pohody, díky čajovým svíčkám s vůní po dobu 3-4h. Dopřejte... více informací »
Značka: Linteo (ČR)
29 Kč
Ověřit dostupnost
Po pokoji se line teplá a příjemná vůně, která navozuje atmosféru klidu a rodinné pohody, díky čajovým svíčkám s vůní po dobu 3-4h. Dopřejte...

Po pokoji se line teplá a příjemná vůně, která navozuje atmosféru klidu a rodinné pohody, díky čajovým svíčkám s vůní po dobu 3-4h. Dopřejte si ten pocit s Linteo. Lze použít samostatně nebo do lamp pro čajové svíčky. Příjemné zpestření času ke kávě či čaji nebo například při masážích. Velké balení obsahuje 10ks.
 
Varianty:

LIME & LEMONGRASS (zelená) – limetka a citronová tráva
ORANGE & CINAMON (oranžová) – pomeranč a skořice
VANILLA & CHERRY (červená) – vanilka a třešně
LAVENDER (fialová) – levandule
COTTON FRESH (modrá) – svěžest bavlny

 

 
 Designový výrobek Linteo (ČR) LINTEO Čajové svíčky jde pořídit jednoduše na našich stránkách v oblíbené sekci osvěžovače vzduchu! Nyní můžete koupit nové produkty z této rubriky za báječnou cenu! Populární dodavatel Linteo (ČR) vám poskytuje velmi kvalitní sortiment

Tento kvalitní produkt Linteo (ČR) LINTEO Čajové svíčky s vůní 10ks Svíčky LINTEO: VANILLA & CHERRY (červená) od známého dodavatele Linteo (ČR) lze nakoupit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 29 Kč.