Henkel WEISSER RIESE MEGAPEARLS UNIVERSAL Koncentrovaný prací prášek 1,215kg (18dávek)

Obrovská koncentrovaná prací síla universálních Megaperel Weisser Riese pro praní bílého a barevného prádla. Megaperly jsou mimořádně efektivně... více informací »
Značka: Henkel
159 Kč
Ověřit dostupnost
Obrovská koncentrovaná prací síla universálních Megaperel Weisser Riese pro praní bílého a barevného prádla. Megaperly jsou mimořádně efektivně...

Obrovská koncentrovaná prací síla universálních Megaperel Weisser Riese pro praní bílého a barevného prádla. Megaperly jsou mimořádně efektivně účinné, čímž vítězí i nad odolnými skvrnami a zároveň jsou šetrné k prádlu. Díky Megaperlám bude Vaše prádlo vonět intenzivní svěží vůní a zářit čistotou. Megaperly účinkují při teplotách 20° | 40° | 60° | 95°C. Obsah balení 1,215kg vystačí na 18 běžných pracích dávek (4-5kg prádla, střední znečištění, středně tvrdá voda). Megaperly obsahují změkčovač vody, který prodlužuje životnost Vaší pračky i prádla. Díky koncentrovanému složení Vám megaperly šetří spotřebu prostředku, energií i obalového materiálu.
 
Doporučené dávkování:
Praní v automatické pračce (4-5kg prádla) podle míry znečištění (mírně / středně / silně špinavé prádlo):
Měkká voda: 45ml / 60ml / 105ml
Středně tvrdá voda: 45ml / 80ml / 120ml
Tvrdá/velmi tvrdá voda: 45ml / 105ml / 140ml
MAXI (6-7kg prádla): +45ml
MAXI+ (8-10kg prádla): +80ml
MINI (1/2 pračky): -22ml
Ruční praní dávkujte 22ml na 10L vody (záleží na znečištění a tvrdosti vody).
 

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 149Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet. Super výrobek Henkel WEISSER RIESE MEGAPEARLS UNIVERSAL Koncentrovaný prací prášek lze zakoupit nyní tady u nás umístěný v rubrice prací prášky a gely! Prozkoumejte další produkty ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel Henkel má v nabídce kvalitní sortiment

Akční produkt Henkel WEISSER RIESE MEGAPEARLS UNIVERSAL Koncentrovaný prací prášek 1,215kg (18dávek) od značky s dlouholetou historií Henkel snadno seženete zde teď právě extra se slevou. Akční cena 159 Kč.