Glanz Meister (Německo) GLANZ MEISTER Vůně do myčky 1ks Vůně do myčky GLANZ MEISTER: MINZE (modrozelená)

Závěsná vůně do myčky německé značky Glanz Meister eliminuje zápach z myčky, který vzniká při každém mytí nádobí. Krásná vůně působí... více informací »
Závěsná vůně do myčky německé značky Glanz Meister eliminuje zápach z myčky, který vzniká při každém mytí nádobí. Krásná vůně působí...

Závěsná vůně do myčky německé značky Glanz Meister eliminuje zápach z myčky, který vzniká při každém mytí nádobí. Krásná vůně působí po dobu až 60 mycích cyklů. Stačí jen zavěsit a použít myčku běžným způsobem. Při umisťování vůně dbejte, aby nepřekážela mycím tryskám.
 
Vůně:

ZITRONE (žlutá) – svěží vůně citronu
GRÜNER APFEL (zelená) – vůně zeleného jablka
MINZE (modrozelená) – svěží vůně máty

 

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 29Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Diskontní produkt Glanz Meister (Německo) GLANZ MEISTER Vůně do myčky 1ks Vůně do myčky GLANZ MEISTER: MINZE máte možnost koupit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené sekci tablety / gely do myčky a jar! Najděte si podobné produkty z této kategorie v akci. Oblíbená značka Glanz Meister (Německo) vám nabízí prvotřídní sortiment Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Glanz Meister (Německo). Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Glanz Meister (Německo) GLANZ MEISTER Vůně do myčky 1ks Vůně do myčky GLANZ MEISTER: MINZE (modrozelená) od značky Glanz Meister (Německo) můžete sehnat u nás právě za báječnou cenu. Právě teď za cenu 35 Kč.