Elkos (Německo) ELKOS FOR MEN Sprchový gel pro muže 300ml Vůně ELKOS: POWER ENERGY 5v1 (oranžová)

Kosmetika a drogerie značky Elkos patří k těm nejkvalitnějším na německém trhu. Pánské sprchové gely Elkos jsou oblíbené pro svou kvalitu již... více informací »
Kosmetika a drogerie značky Elkos patří k těm nejkvalitnějším na německém trhu. Pánské sprchové gely Elkos jsou oblíbené pro svou kvalitu již...

Kosmetika a drogerie značky Elkos patří k těm nejkvalitnějším na německém trhu. Pánské sprchové gely Elkos jsou oblíbené pro svou kvalitu již řadu let. Sprchový gel 3v1 důkladně a jemně čistí tělo, obličej a vlasy. Vybrané účinné látky pomáhají uchovávat přirozenou hydrataci pokožky. Sprchový gel 5v1 navíc čistí do hloubky a způsobují intenzivní hydratační účinek při sprchování.
 
Varianty:

FRESH PFEFFERMINZ-EXTRAKT 3v1 (modrá) – osvěžující peprmintová mužská vůně 3v1
AKTIV KOHLE 5v1 (černá) – hluboká mužská vůně s aktivním uhlím a hlubokočistícím účinkem 5v1
SPORT INGWER-EXTRAKT 3v1 (zelená) – svěží mužská vůně s výtažkem ze zázvoru 3v1
POWER ENERGY 5v1 (oranžová) – mocná vůně silné svěží energie s obsahem mentholu 5v1

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 27Kč (3v1) a 39Kč (5v1)
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.Tento kvalitní a levný produkt máte možnost pořídit právě nyní tu na webu ve známé rubrice péče o tělo! Vyhledejte si akční produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás najdete další prověřené kousky od značky Elkos (Německo). Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Elkos (Německo) ELKOS FOR MEN Sprchový gel pro muže 300ml Vůně ELKOS: POWER ENERGY 5v1 (oranžová) od kvalitní společnosti Elkos (Německo) máte možnost dostat na našich stránkách nyní se slevou. Výhodně za cenu 45 Kč.