Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX Zubní pasta 125ml DENTAMAX: SENSITIVE (světle modrá)

Velká a kvalitní německá zubní pasta s fluorem, která udržuje Vše zuby perfektně čisté, chrání před zubním kazem, předchází tvorbě zubního... více informací »
Velká a kvalitní německá zubní pasta s fluorem, která udržuje Vše zuby perfektně čisté, chrání před zubním kazem, předchází tvorbě zubního...

Velká a kvalitní německá zubní pasta s fluorem, která udržuje Vše zuby perfektně čisté, chrání před zubním kazem, předchází tvorbě zubního kamene a odstraňuje zubní plak. Balení obsahuje 125ml pasty.
 
Varianty:

SENSITIVE (světle modrá) – pro citlivé zuby a dásně – pokud máte obnažené zubní krčky a Vaše zuby často bolestivě reagují na studené, horké, sladké nebo kyselé nápoje či jídla. Zubní pasta SENSITIVE jemně čistí, pečuje o dásně, uzavírá otevřené dentinové kanálky a chrání citlivé zuby před bolestivostí.
ZAHNWEISS (stříbrná) – pro přirozeně bílé zuby – odstraňuje usazeniny, chrání zuby proti nepříjemnému zabarvení od nikotinu, kávy nebo čaje a tím navrací zubům jejich přirozenou bělost
MULTICARE (zlatá) – pro komplexní péči – důkladně čistí Vaše zuby a chrání je před vznikem zubního kazu a zubního kamene. Zároveň pečuje o dásně a dechu dodává dlouhotrvající svěžest.

 
Doporučení pro děti do 6 let: Dávkujte zubní pastu maximálně o velikosti hrášku. Abyste zabránili nadměrnému požití, čistěte zuby pouze s dohledem. Pokud je přidáván dětem fluorid, poraďte se o používání zubní pasty se zubním lékařem.Kvalitní a oblíbený produkt Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX Zubní pasta 125ml DENTAMAX: SENSITIVE máte možnost pořídit mimo jiné tady na stránkách v sekci péče o tělo. Nyní si můžete pořídit jiné kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Populární výrobce Elkos (Německo) má špičkové zboží

Tento žádaný produkt Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX Zubní pasta 125ml DENTAMAX: SENSITIVE (světle modrá) od známé značky Elkos (Německo) pohodlně získáte právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Levně za cenu 29 Kč.