Dr. Beckmann (Německo) Dr. BECKMANN Ubrousky proti zaprání – pohlcovač barev 44ks

Ubrousky proti zapírání prádla účinně pohlcují pouštějící barvy a špínu při praní. Chrání barvy okamžitě a po celou dobu praní již od... více informací »
Ubrousky proti zapírání prádla účinně pohlcují pouštějící barvy a špínu při praní. Chrání barvy okamžitě a po celou dobu praní již od...

Ubrousky proti zapírání prádla účinně pohlcují pouštějící barvy a špínu při praní. Chrání barvy okamžitě a po celou dobu praní již od prvního namočení. Uzamknou barvu spolehlivě uvnitř ubrousku.
 

 
Je snadné vytřídit bílé prádlo od barevného, ale co děláte, když perete prádlo s barevnými vzory, pruhy nebo dokonce mnohobarevné prádlo? Při praní se mohou některé barvy z prádla uvolňovat. Pokud nejsou barvy ustálené a zafixované, mohou uvolněné barvy přilnout na jiné barvy Vašeho prádla a přebarvit ho. Moderní řešení s pokročilou technologií molekul „barevné pasti“ nabízí efektivní a účinnou péči o barvy Vašeho prádla. Osvědčená struktura mikrovláken uzamkne uvolněnou barvu uvnitř ubrousku. Současně se z ubrousku uvolňují látky, které váží ještě více uvolněné barvy. Díky tomu bude Vaše barevné prádlo i nadále vypadat svěží a zářivé. Výhodné velké balení obsahuje 44ks ubrousků až pro 44pracích cyklů.
 
Použití: Naplňte pračku prádlem a dávkujte prací prostředek jako obvykle. Podle intenzity barev prádla v pračce přidejte 1-2 ubrousky proti zapírání a zvolte prací program podle potřeby. Po vyprání použitý ubrousek s pohlcenou barvou vyhoďte (zlikvidujte spolu s běžným komunálním odpadem).
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 129Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Akční a ve slevě produkt jde nakoupit prostě tu na našich stránkách umístěný v sekci prací prášky a gely! Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé sekce za super ceny.

Oblíbený a kvalitní produkt Dr. Beckmann (Německo) Dr. BECKMANN Ubrousky proti zaprání - pohlcovač barev 44ks od dodavatele zboží Dr. Beckmann (Německo) dostanete právě teď u nás ve výhodné akci. Právě nyní za 179 Kč.