Dr. Beckmann (Německo) Dr. BECKMANN Čistič a odmašťovač – žlučové mýdlo 500ml

Výkonný odstraňovač tuků a nečistot pro důkladné čištění všech omyvatelných povrchů v kuchyni. Složení se silou pravého přírodního... více informací »
Výkonný odstraňovač tuků a nečistot pro důkladné čištění všech omyvatelných povrchů v kuchyni. Složení se silou pravého přírodního...

Výkonný odstraňovač tuků a nečistot pro důkladné čištění všech omyvatelných povrchů v kuchyni. Složení se silou pravého přírodního žlučového mýdla bez námahy a rychle odstraní odolné kuchyňské nečistoty a mastnoty ze všech povrchů. Vhodný na obklady, sklo, nerez, chrom, keramiku, mramorový kámen a všechny omyvatelné pracovní plochy. (Není vhodný na dřevěné, akrylové, hliníkové a linoleové povrchy.) Dermatologicky testována snášenlivost s pokožkou. Snadno biologicky odbouratelný. Se svěží vůní.
  
Použití: Při používání dodržujte pokyny pro použití od výrobce.

Otočte přední částí aplikátoru do polohy ON. Nastříkejte přímo na skvrny / čištěný povrch. Pro funkci aktivní pěny: Vyklopte sítko aplikátoru. Pro funkci aplikace proudem: Uzavřete sítko aplikátoru.
Nechte krátce působit.
Rovnoměrně rozetřete vlhkým hadříkem / setřete.
Setřete čistým vlhkým hadříkem.
Otřete suchým hadříkem.

 
 

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 85Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.

Velmi žádaný výrobek Dr. Beckmann (Německo) Dr. BECKMANN Čistič a odmašťovač - žlučové mýdlo 500ml od populární značky Dr. Beckmann (Německo) snadno seženete právě zde za příznivou cenu. Momentálně k dispozici za 89 Kč.