Coyote ubrousky na ruce s vůní heřmánku 30 ks

odrážky Praktické balení ubrousků na špinavé ruce S vůní heřmánku Vhodné na cesty Rychlé očištění bez použití vody popis... více informací »
Coyote ubrousky na ruce s vůní heřmánku 30 ks
Značka: Coyote
63 Kč
Ověřit dostupnost
odrážky Praktické balení ubrousků na špinavé ruce S vůní heřmánku Vhodné na cesty Rychlé očištění bez použití vody popis...

odrážky

Praktické balení ubrousků na špinavé ruce

S vůní heřmánku

Vhodné na cesty

Rychlé očištění bez použití vody

popis Popis

Praktické balení ubrousků na špinavé ruce s vůní heřmánku vhodné na cesty Rychlé očištění bez použití vody např po opravě defektu pneumatiky či po tankování pohonných hmot Na znečištěné ruce použijte potřebné množství ubrousků

Použití

Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte zabráníte tím vyschnutí ubrousků Po očištění vhoďte ubrousky do komunálního odpadu Tento velmi žádaný kousek Coyote ubrousky na ruce s vůní heřmánku 30 ks lze koupit v pohodě tady na webu v oblíbené kategorii kosmetika. Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy z této známé kategorie v akci! Přední značka Coyote dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více produktů od výrobce Coyote. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kousek Coyote ubrousky na ruce s vůní heřmánku 30 ks od výrobce se zárukou kvality Coyote dostanete právě zde za mimořádně nízkou cenu. Cena od 63 Kč.