Coyote Cockpit jednorázové ubrousky s vůní vanilky 30 ks

odrážky Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků Povrch po aplikaci zůstává čistý Oblíbená skvělá vůně... více informací »
Coyote Cockpit jednorázové ubrousky s vůní vanilky 30 ks
Značka: Coyote
63 Kč
Ověřit dostupnost
odrážky Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků Povrch po aplikaci zůstává čistý Oblíbená skvělá vůně...

odrážky

Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků

Povrch po aplikaci zůstává čistý

Oblíbená skvělá vůně vanilky

Obsah 30 kusů ubrousků v balení

popis Popis

Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu Čištění přístrojové desky nikdy nebylo tak snadné jako s těmito jednorázovými ubrousky s pomerančovým aroma Používají se k čištění vnitřních prostorů automobilů

Použití

Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte zabráníte tím vyschnutí Povrch po aplikaci zůstává čistý Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpaduTento žádaný produkt je k sehnání právě zde tady na webu umístěný v kategorii kosmetika! Připravili jsme pro vás akční produkty z této kategorie v akci.

Exkluzivní produkt Coyote Cockpit jednorázové ubrousky s vůní vanilky 30 ks od odblíbeného výrobce Coyote najdete na našich stránkách teď za super cenu. Pouze nyní za 63 Kč.